O nás

KontiKlinikum je vysoce specializovaným pracovištěm zaměřeným na urogynekologickou problematiku garantované předním českým urogynekologem profesorem MUDr. Jaromírem Mašatou, CSc.

KontiKlinikum vzniklo v roce 2023 s cílem pomáhat ženám v navrácení a udržení jejich zdraví. Snažíme se poskytovat dostupnou špičkovou péči orientovanou na potřeby pacientek či pacientů a jejich blízkých s důrazem na zachování osobní integrity a důstojnosti.

Pro poskytování vysoce specializované zdravotní péče je naše pracoviště vybaveno špičkovými zdravotnickými přístroji. Pro diagnostiku a léčbu využíváme 2D a 3D ultrazvuky renomovaných výrobců GE Medical a BK, digitálním urodynamickým přístrojem, uroflowmetry, videocystoskopy a moderními prostory vybudovanými speciálně pro potřeby našeho pracoviště.

Při poskytování zdravotní péče úzce spolupracuje s urologickou klinikou UroKlinikum. Pro rychlou diagnostiku mají pacienti k dispozici i odběrové pracoviště s návazností na klinické laboratoře a praktického lékaře.

Na stejné adrese jako KontiKlinikum působí i další zdravotnická pracoviště. Je to Oční klinika NeoVize  v oboru oftalmologie a oční optika, DIAvize  poskytující péči v oborech diabetologie, endokrinologie, praktický lékař, pracoviště nutriční terapie, podologie a zdravotní přístrojová pedikúra v rámci centra a Dětské oční centrum Kukátko.